Program Radio Tasha

Săptămâna 13.11.2017 – 19.11.2017

 

Luni

08.00 – 10.00 – Matinal etno – Nick
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Moderator surpriza
16.00 – 18.00 – Moderator surpriza
18.00 – 20.00 – Pe aceeasi frecventa cu Elena
20.00 – 22.00 – Muzica si poezie – Katya
22.00 – 24.00 – Reverberatii muzicale – Alexutulei
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Marti

08.00 – 10.00 – Matinal
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Moderator surpriza
16.00 – 18.00 – Moderator surpriza
18.00 – 20.00 – Pe aceeasi frecventa cu Elena
20.00 – 22.00 – In debara cu Honey
22.00 – 24.00 – Meloterapia cu Coralia
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Miercuri

08.00 – 10.00 – Matinal cu Olga
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Moderator surpriza
16.00 – 18.00 – Vibratia sufletului – Onutzu
18.00 – 20.00 – Pe aceeasi frecventa cu Elena
20.00 – 22.00 – Metronom cu Vasy
22.00 – 24.00 – Republica Ploiesti – Cristy Marin
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Joi

08.00 – 10.00 – Matinal
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Hint si hit cu Aurici Pogonici
16.00 – 18.00 – Pe aceeasi frecventa cu Elena
18.00 – 20.00 – Striatii muzicale – Celine
20.00 – 22.00 – Sunet si suflet cu Dedete
22.00 – 24.00 – Reverberatii muzicale – Alexutulei
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Vineri

08.00 – 10.00 – Matinal cu Olga
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Moderator surpriza
16.00 – 18.00 – Hint si hit cu Aurici Pogonici
18.00 – 20.00 – In pasi de dans – Eliza
20.00 – 22.00 – Pe aceeasi frecventa cu Elena
22.00 – 24.00 – In debara cu Honey
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Sambata

08.00 – 10.00 – Matinal
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – In pasi de dans cu Eliza
14.00 – 16.00 – Gusturi alese – Mitu
16.00 – 18.00 – Ritmuri noi – cu Jasmine si Sandrutza
18.00 – 20.00 – Muzica si poezie – Katya
20.00 – 22.00 – Viata e frumoasa – Corina
22.00 – 24.00 – Muzica si voie buna cu Cristian Munteanu
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Duminica

08.00 – 10.00 – Matinal surpRiza
10.00 – 12.00 – Magazin de vise – Olga
12.00 – 14.00 – Gusturi alese – Mitu
14.00 – 16.00 – Duminica vesela cu Dedete
16.00 – 18.00 – Vibratia sufletului – Onutzu
18.00 – 20.00 – In pasi de dans cu Eliza
20.00 – 22.00 – Viata e frumoasa – Corina
21.00 – Sedinta echipa radio Tasha
22.00 – 24.00 – Ars poetica – Cristy Marin
24.00 – 08.00 – Nocturna cu Nick

Orice modificare de program va fi anunţată în timp util.

Powered by keepvid themefull earn money